266.İNKAY Toplantısı Gerçekleşti.

266. İNKAY Toplantısı 04.04.2017 tarihinde Uluslararası Antalya Üniversitesi, Şehir İçi Kampüsünde gerçekleşti.
Sosyal Güvenlik Kurumu Anltalya İl Müdürü Sayın Nejat Deniz Beyin “Yeni Teşvikler” konusunda sunumları ile başlayan toplantımız, Antalya Çalışma ve İş Kurumu, İl Müdürü, Sayın Veli Tekkanat Beyin “iş Başı Eğitim Programı” bilgilendirmesi ile devam etti. Soru-cevap bölümümüzde Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yarımcıları Sayın Aykan Yıldız ve Sayın Recep Şentürk ayrıca Antalya Çalışma ve İş Kurumu, Şube Müdürü, Sayın Mustafa Akgül üyelerimizin sorularını cevaplandırdılar.

Devamında Dernek Başkanımız Sayın Murat Başaran tarafından BES Otomatik Katılım Sistemi detaylarının ve uygulama inceliklerinin anlatıldığı sunum gerçekleşti.

Son olarak İlker Kaldı Eğitim ve Danışmanlık şirketinden Sayın  İlker Kaldı Bey, herkes tarafından büyük bir dikkatle izlenen “Çalışan Geliştirmede Galat-ı Meşhurlar” isimli eğitimini bizimle paylaştı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Antalya İl Müdürü Sayın Nejat Deniz Beye, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü, Sayın Veli Tekkanat Beye, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yarımcıları Sayın Aykan Yıldız ve Sayın Recep Şentürk ayrıca Antalya Çalışma ve İş Kurumu, Şube Müdürü, Sayın Mustafa Akgül Beye, güzel paylaşımları ile bizi aydınlatan Sayın İlker Kaldı Beye, toplantımıza tüm katılan üye ve meslekdaşlarımıza ayrıca misafirperverlikleri ile bizi evimizde hissettiren Uluslararası Antalya Üniversitesi, Akademisyen, Yönetici ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Etkinliğimiz tüm resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.