270. Toplantı 26.06.2018 Porto Bello Hotel Resort & Spa Gerçekleşti.

270. Toplantı

Derneğimizin 270. Toplantısı 26.06.2018 Salı günü saat 13:30'da Porto Bello Hotel Resort & Spa'da gerçekleşti. Otel Genel Müdürümüz Sayın Kemal ÖZTÜRK'e verilen teşekkür plaketi ile açılan toplantımıza üyelerimiz büyük ilgi gösterdi.

Otelin Aspendos salonunda gerçekleşen toplantımıza Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nden Mustafa AKGÜL -Şube Müdürü, Recep SÖKMEN-Araştırmacı,  Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'nden Aykan YILDIZ-İl Müdür Yardımcısı, Serkan YILDIZ-Merkez Müdür Yardımcısı Vekili ve  Ali SAR-Şef konuşmacı olarak katılmıştır.
 
Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından özel istihdam büroları hakkında bilgilendirme yapılmış ve üyelerimizin soruları cevaplanmıştır.   Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü tarafından güncel teşvik konuları hakkında bilgilendirme yapılmış ve üyelerimizden gelen sorulara cevap bulunmaya çalışılmıştır. Yeni çıkan teşviklerin uygulamalarında yaşanan problemler ve çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantımızda üyelerimize aydınlatıcı bilgiler aktarılmıştır.
 
Eski dönem başkanlarımızın da soruları ile gündeme renk kattıkları toplantımız kurum yetkililerine teşekkürlerimizle sona ermiştir.
 
Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü temsilcilerine toplantımıza sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.
 
Ayrıca büyük bir misafirperverlik örneği sergileyen başta otel genel müdürümüz Sayın Kemal Öztürk olmak üzere tüm   Porto Bello Hotel Resort & Spa çalışanlarına teşekkürlerimizi borç biliriz.
 
Toplantımızda yardımlarını bizden esirgemeyen Porto Bello Hotel Resort & Spa İnsan Kaynakları Müdüremiz, Sayın Hayriye Köymen’e ve toplantımızın gerçekleşmesinde büyük emekleri olan üyelerimizden, Sayın Yavuz Sultan Selim ŞAYLAN’ a bir kez daha teşekkürlerimizi sunmak isteriz.
 
Bir sonraki toplantımızda sizleri de aramızda görmek dileklerimizle…
 
Toplantımızın resimlerine buradan ulaşabilirsiniz.