Sponsorlarımız

PATİKA İNSAN KAYNAKLARI,

2012 yılından bu yana 80 den fazla işletmeye, İnsan kaynakları danışmanlığı alanında destek vermektedir. Bu hizmetler içerisinde dijital İK çözümleri, Türk ve Yabancı personel temini, çalışma izin işlemleri, ücret yönetim sistemi kurulumu, norm kadro çalışması gibi hizmetler bulunmaktadır.

Patikanın dijital İK çözümleri arasında yer alan www.calisaninnabzi.com ile çalışan memnuniyet ölçümleri yapabilir ve çalışanlarınızdan anlık geri bildirim alabilirsiniz. Online bütçe yönetim sistemi www.ikbutce.com ile İK bütçenizi dakikalar içerisinde yapabilir ve yönetebilirsiniz. Online işe alım sistemi olan www.hrpeak.com ile adaylara, kişilik envanteri, dil sınavları gibi çeşitli sınavlar ve video mülakat uygulayabilirsiniz.

ARTI365 DANIŞMANLIK

Değerli İNKAY Yönetimi ve Üyelerimiz,
İNKAY olarak Sektörde İşkur İşbaşı Eğitim Programı danışmanlık hizmeti veren ”ARTI365 DANIŞMANLIK” ile Sponsorluk anlaşmamızı yaptık.
Bu anlaşma kapsamında Artı365 Danışmanlık tüm İşkur İEP süreçlerini A’dan Z’ye yürüterek, İşkur ve İEP Kursiyeri ile sürekli bağlantıda olup doğabilecek sorunları minimize ediyor ve riskleri sıfırlıyor. Firmanız ile ortak strateji geliştirerek İEP verimini hatasız bir şekilde arttırıyor. Öncelikli hedeflerinin sizlere maksimum fayda sağlamak olduğunu belirtmek isteriz. Mevzuata hakim olmaları ve işkur ilişkilerinin güçlü olmasından dolayı da verimliliğinizi arttırıyorlar. Sizlere bir maliyet avantajı yaratmadan herhangi bir ücretlendirme yapmayacağını bildirmek isteriz.

ZEMZEM GRUP

Güvenli ulaşımın konforlu yolu sloganı ile temelleri 2002 yılında Antalya’da atılan ZEMZEM GRUP personel taşımacılığı başta olmak üzere turizm acente hizmetleri ve turizm taşımacılık kongre taşımacılığı ve VIP servis hizmetleri ile kısa sürede alanında öncü markalarından biri haline gelmiştir karayolu yolcu taşıma olayını aklına gelen ilk firmalar arasında yer alacağını ZEMZEM GRUP kalite standartları yanı sıra gelişime açık yapısı ve zengin araç filosu ile yakaladığı başarının devamını ettirerek adını Zirve yazdırmıştır zemzem Grup yenilikçi vizyoner yapısıyla 17 Yılı aşkın hizmet yolculuğunda filosuna ekledi yeni araçlarla adını yalnız jantlar ederim Türkiye’nin dört Bir yanını yaptığı faaliyette duyurmaya devam etmektir.Yonetim Kurulu Başkanı
Sn.Ayhan Yıldırım bey’e yeniden sponsor oldukları için Inkay adına teseküur ederiz.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.